Architekt Kraków

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy sporządzaniu mniejszych i większych projektów architektonicznych, nasze biuro podejmuje się przygotowania pełnobranżowego projektu wraz z przeprowadzeniem Inwestora przez nierzadko dość skomplikowany proces administracyjny. Doświadczenie, zdobyte na budowie (Zastępca Kierownika Budowy) gwarantuje, że proponowane przez nas rozwiązania projektowe będą realne i możliwie proste do wykonania.

Listy referencyjne i dotychczasowe osiągnięcia w pracy na stanowisku architekta, a także zdobyte w pokrewnych profesjach mogą świadczyć o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy Inwestorów prywatnych z Małopolski (Kraków, powiat krakowski, wielicki, myślenicki, wadowicki, nowotarski, limanowski, bocheński, proszowicki i inne) oraz firmy z obszaru całej Polski.

Jesteśmy zdania, że dobry architekt powinien charakteryzować się nie tylko doskonałą wiedzą techniczną, ale warto, aby posiadał również zmysł artystyczny oraz wiele pokładów kreatywności. W związku z tym, przez cały czas obserwujemy wszelkie nowinki z pokrewnych branży, inspirujemy się nimi i cały czas wdrażamy nowe pomysły do naszej oferty.